MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME VE ANİMASYON

Profesyonel olarak 2003 senesinden bu yana mimarlık ofislerine ve inşaat firmalarına 3 Boyutlu Mimari Görselleştirme, Animasyon ve fotoğrafçılık hizmeti sağlamaktayım. Rusya, Arap ülkeleri ve Türkiye'de bir çok ofis ve müteahhit ile çalışma fırsatı buldum.Bu ülkelerdeki müteahhitlik ve mimarlık firmalarıyla halen çalışmaktayım. Referanslarım için "referans" bölümüne bakabilirsiniz. Ayrıca son dönemde çok etkili olan yeni nesil, özel gözlükle izlenebilen 3D Stereoscopic render ve animasyon hizmetide vermekteyim.

Projelerin satışında 3 boyutlu görsellerin ve maketlerin müşteriyi olumlu yönde etkilediği hatta bazı durumlarda tamamen görseller ve yapılan 3 boyutlu animasyonlar sayesinde istenilen satışların yapıldığı bilinmektedir.Tüm bu hizmetlerden yararlanabilmek için benimle kerem@keremcoban.com veya keremcoban@gmail.com e-posta adreslerinden ulaşıp yardım almak istediğiniz projenizin veya projelerinizin görselleştirmesi hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kerem Çoban Showreel 2012 from Kerem Çoban on Vimeo.

FOTOĞRAFÇILIK

  • Mimari Fotoğraf
  • Dış ve İç mekan çekimleri
  • Sanal Tur ve Panorama
  • Hava fotoğrafları

Yukarıda yazılan fotoğrafçılık alanlarında 9 senedir mimari alanda fotoğrafçılık hizmeti vermekteyim. Çekimi gerçekleştirilecek mekana gidilip durum değerlendirmesinden sonra, mekanın ve hava durumu verilerinin uygun olduğu bir tarih belirlenir ve mekanın sahibi yada tasarımcısı ile yapılan bir toplantıdan sonra çekime başlanır. 1 gün süreyle mekanda kalınıp sabah, öğlen ve akşam güneşinde doğru açıları doğru ışık kaynaklarında yakalayacak şekilde yaklaşık 50 adet fotoğraf çekilir. Çekilen fotoğraflar son dokunuşlardan sonra müşteriye dijital ortamda teslim edilir.